Žinios. Vyriausybėje bus pasveikinti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai

LRT

2019.07.24 08:39

Valstiečių ir žaliųjų Etikos ir procedūrų komisija svarstys Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio elgesį. Partijai priklausantį parlamento vadovą apskundė partijos valdyba. Pirmininkas Ramūnas Karbauskis po valdybos posėdžio praėjusią savaitę sakė, kad komisijai nusiųsti Seimo pirmininko pasisakymai, jog jis nesitrauks iš pareigų.

Šiandien Jungtinę Karalystę valdančių konservatorių išrinktas naujasis premjeras Borisas Jonhsonas oficialiai gaus karalienės Elžbietos II-osios įgaliojimus pradėti formuoti naująją vyriausybę.

Sostinės valdžia šiandien galutinai apsispręs, ar pervadinti Kazio Škirpos alėją į Trispalvės. Prieštaringai vertinamas Kazys Škirpa 1919 metais tapo vienu iš nepriklausomybės kovų simbolių, kai sausio 1-ąją iškėlė trispalvę Gedimino bokšto viršuje.

Vyriausybėje bus pasveikinti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę Lietuvos abiturientai, taip pat profesinio mokymo įstaigų ir tarptautinio bakalaureato absolventai.

Naujausi mūsų galaktikos tyrimai parodė, kad ji maždaug prieš 10 milijardų metų susiformavo susiliejus pirminei Paukščių tako galaktikai su gerokai mažesne, pavadinta Gaja Enseladus vardu.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau