„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Abiturientė Viktorija: juokinga, kad dėmesys skiriamas tik šimtukininkams, kuo prastesni kiti?

Ed Sheeran & Andrea Bocelli – „Perfect Symphony“.

Lėkščiasvydis – žaidimas, pagrįstas pagarba ir darantis pasaulį geresnį. Lėkščiasvydžio komandos „Vorai“ treneris Kęstutis Bačkis tikina, kad kaip ir visuose komandiniuose žaidimuose, taip ir lėkščiasvydyje yra reikalingas ir šoklumas, ir koordinacija, ir greitis.

Reportažas apie dainininkę Rūtą Švipaitę-Pocę, kuri rašo dainas, fotografuoja paukščius, o neseniai pradėjo kurti ir moteriškus aksesuarus.

Jovani ft. Jazzu – „I should have known“.

Klaipėdiečio pagaminta balansinė lenta: pagalba prieš lipant ant vandenlentės. Jos sumanytojas, „Pono Bebro“ dirbtuvių įkūrėjas Žilvinas Milašauskas teigia, kad tai priemonė, tinkanti lavinti koordinaciją ir stabilumą.

Kygo & Miguel – „Remind me to forget“.

Virusiniai hepatitai B ir C: apie juos pasakoja studijoje viešinti gydytoja gastroenterologė dr. Arida Buivydienė. Pašnekovė informuoja, jog tėvai, nusprendę neskiepyti savo atžalų nuo šios ligos, pasmerkia juos dideliai rizikai užsikrėsti minėtosiomis hepatito rūšimis.

Vaidas Baumila – „Būk kantri“.

Pasibaigus egzaminų rezultatų skelbimo laikotarpiui, gabiausi abiturientai dalinasi mintimis apie ateitį. Studijos svečiai – šiųmetiniai šimtukininkai, tiesa, į maksimalius egzaminų rezultatus žiūrintys skeptiškai. Štai Vilniaus Licėjaus abiturientė Viktorija Baikauskaitė sako esą nusivylusi, kad atitiko mokymo standartus ir išpildė egzaminuotojų lūkesčius:„man juokinga, kad pastebimi yra tik šimtukininkai.“ Vilniaus Jėzuitų gimnazijos abiturientas Daniel Kaminski pastebi opias valstybės švietimo problemas.

(Ne)sėkminga mokytojų rengimo pertvarka: nutarta, kad Lietuvoje veiks trys pedagogų rengimo centrai, tačiau priėmimą į pedagogikos studijas šįmet vykdo keturis kartus daugiau aukštųjų mokyklų, nei numatyta, be to, šis skaičius, palyginus su praėjusiais metais, dar ir paaugo. Situaciją pristato LRT.lt portalo politikos aktualijų apžvalgininkė Modesta Gaučaitė.

Reportažas apie Amerikoje vykusį Ernesto Hemingvėjaus antrininkų konkursą. Pastarasis vyksta kasmet per rašytojo gimtadienį, šįmet jame varžėsi 142 dalyviai.

Spaudos apžvalga su Gabriele Kloniūnaite ir Ignu Krupavičiumi.