Žinios. Seimas šiandien balsuos, ar pritarti Sauliaus Skvernelio kandidatūrai į ministrus pirmininkus

Seimas šiandien balsuos, ar pritarti Sauliaus Skvernelio kandidatūrai į ministrus pirmininkus. Nors netikėtumų čia greičiausiai nebus – Skvernelį patvirtins – pasak jo patarėjo Skirmanto Malinausko, intrigos gali kilti formuojant ministrų kabinetą.

Šiandien Ispanijos parlamente turėtų įvykti pirmasis balavimas dėl pasitikėjimo socialdemokratų premjeru Pedro Sánchez. Po pavasarį surengtų rinkimų socialdemokratai surinko daugaiusiai balsų, bet to toli gražu neužtenka iki stabilios daugumos.

Vilniuje 18 metų veikiantys Kazio Varnelio namai-muziejus keičia savo darbo pobūdį. Iki šiol susipažinti su Kazio Varnelio sukaupta kolekcija ir jo paties darbais buvo galima tik iš anksto užsiregistravus, o nuo šiandien į muziejų bus galima patekti įprastai, kaip į visus muziejus, su bilietu. Muziejaus ekspozicijoje didžiausia Varnelio darbų kolekcija - 300 kūrinių.

Belgijos Valonijos regione įsikūręs miestas garsėja ne tik įspūdingu viduramžių palikimu, bet ir originalia švente – gyvųjų skulptūrų festivaliu. Šį savaitgalį ten buvo galima pamatyti apie 100 tokių meno kūrinių.

Orai. Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau