Ryto garsai. Ukraina renka parlamentą

Ryto garsai

2019.07.21 07:05

Ryto garsai. Ukraina renka parlamentą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ukraina renka parlamentą.

Mokslininkai klausytis muzikos darbo metu nepataria – naujausi britų tyrimai rodo, kad tai gali pakenkti kūrybiškumui. Tačiau kiti specialistai teigia priešingai – esą pasirinkus tinkamą muzikinį foną, ne tik pagerėja nuotaika ir produktyvumas, bet ir sumažėja nerimas. Kaip muzika veikia mūsų veiklą?

Ar žmogaus intelektas turi ribas? Jei taip, ar tą ribą žmonija kada nors prieis? Kokius rezultatus apie žmonijos protą rodo pastarojo šimtmečio intelekto testų rezultatai?

Kas nutinka, kad visą savo laiką skiri genealoginio medžio sudarymui?

Ištrauka iš „Radijo dokumentikos“: Sirijos kurdai ėmėsi įgyvendinti tai, kas dažnai vadinama tiesiog utopija: tiesioginė demokratija, komunų valdžia ir visiška autonomija.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas: žvilgsnis į Vilnių prieš 200 metų.

Taip pat laidoje – apie melsvauogius, kaip kovoti su tarakonais, orai, spaudos apžvalga. Kokias knygas skaito diplomatas V. Ušackas?

Ved. Gabija Narušytė.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.