Žinios. Daugiau kaip 10 tūkstančių žmonių susirinko į protestą centrinėje Maskvoje

Apklausa rodo, kad šiuo metu populiariausias politikas yra prezidentas Gitanas Nausėda, o daugiausia gyventojų palankumo sulaukia konservatorių partija.

Birštono savivaldybė gali nutraukti sutartį su su bendrove, kuri žadėjo investuoti daugiau nei 20 milijonų eurų į kurorto plėtrą ir infrastruktūrą.

Lietuvos garbės sargybos kuopoje atvirkščia situacija nei kaimyninėje Lenkijoje – tarp beveik 250 karių nėra nei vienos moters. Pasak kariuomenės atstovų, tokia galimybė yra, tačiau neatsiranda nei vienos norinčios.

Didžiosios pasaulio šalys pasmerkė Iraną, šiam sulaikius su Jungtinės Karalystės vėliava plaukiantį tanklaivį. Tarp sulaikytos laivo įgulos yra ir Latvijos pilietis, kurį Ryga siūlo nedelsiant paleisti.

Europos Komisijos vicepirmininkas Marošas Šefčovičius sako, kad postų dalybos priklausys nuo naujosios vadovės Ursulos fon der Leyen. Saulius Skvernelis susitikime su Europos Komisijos vicepirmininku sakė, kad Lietuva norėtų gauti portfelį, susijusi su ekonomika, energetika arba išorės sienų apsauga.

Donaldas Trumpas Baltuosiuose rūmuose priėmė astronautus Buzz'ą Aldrin'ą ir Michael'ą Collins'ą, kurie dalyvavo misijoje „Apollo 11“, kai žmonija pirmą kartą išsilaipino mėnulyje. Donaldas Trumpas pažadėjo, kad ir ateityje siųs žmones į mėnulį.

Daugiau kaip 10 tūkstančių žmonių susirinko į protestą centrinėje Maskvoje, reikalaudami laisvų ir sąžiningų vietos rinkimų. Demonstracija surengta valdžiai atsisakius registruoti kai kuriuos opozicijos kandidatus, rugsėjį norinčius dalyvauti rinkimuose į Rusijos Dūmą.

Kupiškio rajone, Salamiestyje, vietos verslininkas parduotuvių viduje įkūrė skaityklas. Taip siekiama, kad žmonės tiek daugiau skaitytų, tiek neužmirštų knygų. Tai pastūmėjo vis dažniau uždaromų rajonų bibliotekų reiškinys.

Lietuvoje vieši žymus smuikininkas, pasaulyje dar žinomas kaip „Rytų Paganinis“ Mengla Huangas. Jis paruošė ypatingą programą, o pats sakė, kad jam šis koncertas svarbus tuo, kad būtent Vilniuje gimė kitas pasaulinio garso smuikininkas Jascha Heifetzas.

Sportas. Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau