10–12. Ką žada pirmalaikiai parlamento rinkimai Ukrainoje?

10–12

2019.07.19 10:05

10–12. Ką žada pirmalaikiai parlamento rinkimai Ukrainoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Beveik du trečdaliai Lietuvos gyventojų teigia, kad diskusija jiems – tai savo nuomonės išsakymas. Aukštesnį išsilavinimą turintys gyventojai labiau nei kiti linkę visiškai sutikti su teiginiu, jog diskusijos padeda spręsti konfliktus. Tuo tarpu jaunimas dažniau nei kitos amžiaus grupės diskusiją apibūdina kaip tuščią laiko švaistymą. Pašnekovai: Ieva Petronytė-Urbonavičienė – Pilietinės visuomenės instituto vadovė ir VU TSPMI dėstytoja, psichiatras Eugenijus Laurinaitis.

„Jei būtumėte ne iš Lietuvos radijo, nekalbėčiau su jumis rusiškai; Ukrainoje pokyčių nemato tik vyresni žmonės; Man kaip taksistui – kasmet vis blogiau”, – tai tik kelios Kijeve sutiktų žmonių mintys apie dabartinę situaciją šalyje. Ką žada parlamento rinkimai Ukrainai, kas pasikeitė po Maidano? Mūsų studijoje – Mykolo Romerio universiteto politologas Alvydas Medalinskas ir Viktorija Cieminytė, kuri trejus metus dirbo Kijeve, NATO informacijos ir dokumentacijos centre ir konsultavo instituvcijas komunikacijos klausimais.

Laidą veda Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.