Žinios. Gitanas Nausėda šiandien susitiks su valdančiosios koalicijos partijų lyderiais aptarti Vyriausybės sudėties

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien susitiks su valdančiąją koaliciją subūrusių partijų lyderiais aptarti Vyriausybės sudėties. Vakar Gitanas Nausėda pateikė Seimui Sauliaus Skvernelio kandidatūrą toliau eiti premjero pareigas, dėl to parlamentarai balsuos antradienį.

Premjeras Saulius Skvernelis su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi šiandien aptars buvusio Lukiškių kalėjimo likimą ir nacionalinio stadiono finansavimą. Birželį iš Lukiškių kalėjimo iškėlus paskutinius nuteistuosius, šiuo metu Vilniaus centre, dviejų hektarų teritorijoje esantis pastatų kompleksas yra tuščias, čia rengiamos ekskursijos.

JAV kariuomenė Hormūzo sąsiauryje numušė Irano bepilotę skraidyklę. Apie tai pranešęs prezidentas Donaldas Trumpas sako, kad dronas buvo labai arti – maždaug iki 900 metrų – priskridęs prie vieno iš JAV laivo ir kėlė grėsmę įgulai bei pačiam laivui. Irano užsienio reikalų ministras sako apie tai neturintis jokios informacijos.

Rytoj JAV ir visas pasaulis minės 50 pirmojo žmonių išsilaipinimo Mėnulyje metines, bet turbūt ne visi žino, kad Žemėje tebėra 3 astronautus į mūsų palydovą skraidinti galintys erdvėlaiviai. Dabar jie tapo muziejų eksponatais.

Praėjęs birželis visame pasaulyje buvo karščiausias iki šiol – vidutinė mėnesio temperatūra siekė 16 ir 4 dešimtąsias laipsnio. Tai maždaug pusantro laipsnio daugiau nei XX amžiaus birželių vidurkis.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau