Žinios. Gitanas Nausėda Seimui teiks Sauliaus Skvernelio kandidatūrą į premjero postą

Prezidentas Gitanas Nausėda Seimui teiks Sauliaus Skvernelio kandidatūrą į premjero postą. Vėliau Skvernelis atsakinės į parlamentarų klausimus, o balsavimas dėl palaikymo numatytas kitą savaitę. Seimui vėliau greičiausiai teks balsuoti ir dėl Vyriausybės programos, nes, kaip žada Saulius Skvernelis, naujajame kabinete bus pakeista daugiau nei vienas ministras.

Seimas apsispręs, ar kariuomenės vadu skirti generolą majorą Valdemarą Rupšį. Jo kandidatūrą Seimui pateikė prezidentas Gitanas Nausėda. Jai jau pritarė Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas. Prisistatydamas parlamente antradienį 52 metų sausumos pajėgų vadas Valdemaras Rupšys sakė, kad nuosekliai tęs kariuomenės modernizavimą ir nesiims revoliucijų.

Šiandien Helsinkyje Europos Sąjungos vidaus reikalų ministrai aptars migracijos problemas. Pastaraisiais metais gerokai sumenkęs migrantų iš Šiaurės Afrikos srautas vėl auga.

Prieš 20 metų nuspręsta, kad pirmokų ir antrokų žinios nebus vertinamos pažymiais. Švietimo ekspertai sako, kad šis sprendimas pasiteisino ir tai esą įrodo puikūs Lietuvos pradinukų gebėjimų įvertinimai tarptautiniuose tyrimuose.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau