„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Eismo žurnalistas Vytenis Kudarauskas apie greičio viršijimą: spidometrai yra melagiai

LRT.lt eismo žurnalistas Vytenis Kudarauskas šįryt pasakoja apie greičio viršijimą ir vairuotojams skirsiamas baudas. Paaiškėjus, kad nuo šiol vairuotojai bus baudžiami net ir už vieną pridėtinį kilometrą per valandą, kilo sąmyšis – ar tikrai automobiliuose esantys spidometrai rodo tikslų važiavimo greitį? V. Kudarauskas teigia: „Spidometrai yra tikri melagiai.“

Trumpas reportažas apie Peru Limos mieste susituokusias poras, kurios meilę prisiekė masinėje ceremonijoje. Vyriausiai jaunamartei – 74-eri.

Benny Blanco ir Calvin Haris – „I found You“.

Projektas „Pirmoji kuprinė“: kvietimas padovanoti mokyklinį inventorių socialinę rizikią patiriančiose šeimose augantiems vaikams. Idėjos generatorė Eivina Žižiūnaitė sakosi besidžiaugianti projekto sėkme ir patikina klausytojus, kad vaikams pagalbos iš tiesų reikia.

Fabijoniškių žavesį atradę radijo laidų vedėja Rasa Jusionytė ir fotografas Lukas Marcišauskas pristato neįprastai įkurtą butą. Poros namai – it laiko mašina, nukelianti į sovietmetį. Rasa ir Lukas teigia esą Vilnius nėra vien tik senamiestis, sostinės žavesį galima surasti ir mikrorajonuose.

Išskirtinė pažintis su Amerikos lietuve, Marija Čyvaite, kuri šįmet prisijungs prie „Misija Sibiras“ komandos. Nors mergina gimusi Jungtinėse Valstijose, ji visgi laiko save Lietuvos piliete ir sako, kad būti „Misija Sibiras“ komandoje – didelė garbė.

Monique – „Žinau, ką turiu“.

Spaudos ir interneto portalų apžvalga su Modestu Naudžiumi.

JUSTÉ – „Arčiau nei arti“.

Jovani feat. Jazzu – „I should have known“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau