„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Fabijoniškes pamilę ir išskirtinį interjerą savo bute sukūrę Rasa ir Linas: Vilnius nėra tik senamiestis

Minima šviežių špinatų diena.

Interneto portalų apžvalga su Aiste Plaipaite ir Jovita Vitkauske.

Reportažas apie ispanų menininkus, kurie grafičio meną derina su klasikine kultūra, o kitais žodžiais tariant – eksperimentuoja maišydami šiuolaikinį ir Antikos meną.

Ellie Goulding – „Still Falling for You“.

Fabijoniškių žavesį atradę radijo laidų vedėja Rasa Jusionytė ir fotografas Lukas Marcišauskas pristato neįprastai įkurtą butą. Poros namai – it laiko mašina, nukelianti į sovietmetį. Rasa ir Lukas teigia esą Vilnius nėra vien tik senamiestis, sostinės žavesį galima surasti ir mikrorajonuose.

The Ditties – „Carmen's Boogie“.

Išskirtinė pažintis su Amerikos lietuve, Marija Čyvaite, kuri šįmet prisijungs prie „Misija Sibiras“ komandos. Nors mergina gimusi Jungtinėse Valstijose, ji visgi laiko save Lietuvos piliete ir sako, kad būti „Misija Sibiras“ komandoje – didelė garbė.

Tuberkuliozė: skaičiai ir prevencija. Studijoje viešinti Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro visuomenės sveikatos specialistė Joana Korabliovienė ragina prisiminti, kad tuberkuliozė – tai oro lašeliniu būdu plintanti infekcinė liga, kuria vaikai dažniausiai užsikrečia nuo artimosios aplinkos žmonių. Tiesa, žvelgiant Europos Sąjungos mastu, Lietuvoje fiksuojami tuberkuliozės atvejai yra vieni gausiausių.

STROMAE – „Papaoutai“.

Protingas skolinimasis: būsto paskola. Studijoje viešintis SEB banko analitikas Tadas Povilauskas pataria, kaip įvertinti, ar esate pajėgus skolintis ir kaip efektyviai valdyti bei kaupti finansus.

Justin Timberlake – „Man of the Woods“.

Spaudos apžvalga su Modestu Naudžiumi.
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau