Ryto garsai. „Vilties” vasaros stovyklose suteikiama viltis

Ryto garsai

2019.07.13 07:05

Ryto garsai. „Vilties” vasaros stovyklose suteikiama viltis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvoje gyvena daugiau nei 40 tūkst. sutrikusio intelekto suaugusiųjų ir vaikų. Prieš penkerius metus Lietuvoje buvo sukurta Laikinojo atokvėpio tarnyba, sudarytos sąlygos poilsiui prižiūrintiems neįgalų asmenį. Laikino atokvėpio problema iš dalies sprendžiama „Vilties” bendrijos organizuojamose vasaros stovyklose.

Sukanka 75-eri metai, kai Raudonoji armija užėmė Vilnių. Maskvai paskelbus, kad sukakties proga bus surengtas šventinis artilerijos saliutas, Baltijos šalys pareiškė protestus Rusijos ambasados atstovams.

Vasarą daugiau laiko leidžiame ne tik lauke, bet ir balkone. Kaip sukurti mažai priežiūros reikalaujančius augalų derinius? Dar laidoje girdėsite savaitgalio spaudos apžvalgą, šios dienos renginių anonsą, bus ir daugiau įdomių ir naudingų dalykų.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.