Ryto allegro. Apie NDG 10-metį ir atsinaujinimą

Ryto allegro

2019.07.12 08:08

Ryto allegro. Apie NDG 10-metį ir atsinaujinimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiluvoje vyksiantį spektaklį „TYLOS MONOLOGAI" režisieriui Eimuntui Nekrošiui atminti pristato jo kūrėjas Kęstutis Jakštas ir žymiausių Nekrošiaus spektaklių monologus skaitysiantys aktoriai Rolandas Kazlas, Aldona Bendoriūtė, Vladas Bagdonas.

Literatūros mėnraščio „Metai“ apžvalga su vyriausiuoju redaktoriumi Antanu Šimkumi.

„Jeigu aprašinėji kokį nors vaizdą, ar čia nėra truputėlį dailės, nebūtina juos atskirti vieną nuo kito, jie labai gražiai dera abu, man labai patinka menų sintezė“, – sako Vilniaus Žirmūnų gimnazijos abiturientė Vaiva Birietaitė. Su rubrika „Man įdomu“ apie kūrybą ir ateities planus ją kalbina Lina Smolskienė.

Kaip per pirmąjį Nacionalinės dailės galerijos veiklos 10-tį sekėsi vykdyti jos misiją – kaupti ir rodyti visuomenei XX ir XXI amžiaus lietuviškąją dailę, ugdyti vizualiojo meno suvokimo kultūrą, kaip atskleidžiami dailės kontekstai atnaujintoje ekspozicijoje,– pokalbis studijoje su galerijos vadove Lolita Jablonskiene bei pirmieji atnaujintos ekspozicijos vertinimai – meno kritikės Aistės Paulinos Virbickaitės, menotyrininkės Jolitos Liškevičienės nuomonės.

„Klasikos enciklopedija“ – apie Lietuvos valstybės prezidentus.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.