Ryto garsai. Šiandien – išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracija

Lietuvoje ruošiamasi Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmėms. Išrinktasis prezidentas sako, kad tai – šventė visiems žmonėms, o ne jam vienam.

Kaip rūpinamasi atvykstančių į šventę ir šventės metu saugumu, kalbame su Vilniaus apskrities Viešosios tvarkos valdybos viršininku Dainiumi Daukantu.

Nuo šio mėnesio pradžios Rusija išleido elektroninė nemokamą vizą, su kuria kiekvienas užsiregistravęs galės aštuonias dienas nevaržomai keliauti po Kaliningrado sritį. Tuo tarpu ekspertai kalba, kad ši teritorija kol kas dar negali tapti turistų traukos kraštu, tačiau mažesnės kainos vis dėlto vilioja tautiečius. Apie visa tai rubrikoje „Verslo laikas“, kurią rengia Šarūnas Dvareckas.

Seimas įpareigojo darbuotojų ieškančius darbdavius skelbime nurodyti siūlomą atlygį. Tikimasi, kad tokios Darbo kodekso pataisos leis žmonėms matyti rinkos situaciją ir sustiprins jų derybines galias. Ar tikrai?

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai, pasitelkę įvairius kriterijus, įvertino Vilniaus parkų saugumą. Tyrimo rezultatai rodo, jog tik du iš tirtų parkų – Ozo parkas ir Bernardinų sodai – gali būti laikomi saugiais. Kodėl?

Atostogauti tautiečiai vis dažniau ryžtasi kartu su savo mylimais augintiniais. Kokie taikomi reikalavimai ir kaip paruošti augintinį kelionei?