„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Prisimenant Baltijos kelią LRT kviečia unikaliai prisijungti prie minėjimo akcijos – atnešus seną radijo imtuvą

LRT kviečia prisiminti istorinį Baltijos kelią. Studijoje vieši svečiai: fotografas Vytautas Daraškevičius, Baltijos kelio dalyvė Asta Stanaitytė ir tuometis LRT radijo darbuotojas Vidmantas Putelis. Laidos pašnekovai dalijasi mintimis apie tai, kas jiems padeda išsaugoti prisiminimus iš Baltijos kelio, taip pat paaiškinama, kodėl LRT kviečia prisijungti prie Baltijos kelio minėjimo iniciatyvos ir į LRT atnešti visokius: veikiančius ir jau sugedusius, radijo imtuvus.

Trumpas reportažas apie Prancūzijoje vykusį festivalį, kuriame skulptūros buvo gaminamos iš šiaudų. Nugalėtoja tapo didelė driežo skulptūra, o jos kūrėjai – lietuviai.

Michael Buble – „Love you anymore“.

Rytas su muzika. „Labas rytas, Lietuva“ studijoje vieši pianistė, kompozitoriaus Dvariono anūkė, Elžbieta Liepa Dvarionaitė, kurios koncertu klausytojai galės džiaugtis jau ateinantį pirmadienį, liepos 15-ąją. Studijoje vieši ir Kristupo festivalio meno vadovė Jurgita Murauskienė, kuri pasakoja apie muzikos terapinį poveikį ir talentingąją jaunuomenę.

Receptas vasarai – citrinų šerbetas. Kulinarines vingrybes atskleidžia „Niam Niam Fabrikėlio“ šefas Jonas Stonkus.

Trumpas reportažas apie Indonezijoje į laisvę paleistus vėžliukus.

Portretai iš vilnos – apie juos pasakoja vėlimo meistrė Janina Vansauskienė. Moters nuveltų portretų kolekcijoje randamas ir Antanas Smetona, ir Dalia Grybauskaitė ir net Donaldas Trumpas.

Spaudos apžvalga su Gabriele Kloniūnaite ir Ugne Galadauskaite.

One Direction – „Drag me down“.