Sportas. Lietuvos devyniolikmečių rinktinei bronzos medalių užsikabinti nepavyko

Šeštadienį baigėsi pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio čempionatas, kuriame triumfuoti nepavyko Lietuvos rinktinei. Titulą gynę lietuviai didžiajame finale 77:105 (20:31, 24:22, 18:30, 15:22) nusileido JAV rinktinei. Lietuvos moterų krepšinio rinktinė taip pat iškovojo sidabro medalius. Mūsų tautietės didžiajame finale 42:51 (9:9, 6:11, 10:14, 17:17) nusileido Graikijos rinktinei. Sekmadienio vakarą paaiškėjo pasaulio jaunimo (U19) krepšinio čempionato bronzos medalininkai. Prancūzijos krepšininkai 73:68 (18:13, 16:10, 15:23, 24:22) įveikė Lietuvos atstovus ir paliko juos be apdovanojimų pakylos. Europos moterų krepšinio čempionato finale šiuo metu grumiasi Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės. Sekmadienį finišavo pasaulio moterų futbolo čempionatas. Antrą kartą paeiliui aukso medalius iškovojo JAV futbolininkės, 2:0 (0:0), įveikusios Nyderlandų atstoves. Argentino rinktinė vėlyvą šeštadienio vakarą „Copa America“ turnyre 2:1 nukovė Čilės vienuolikę ir iškovojo bronzos medalius, tačiau ryškiausia šalies futbolo žvaigždė Lionelis Messi nusprendė boikotuoti apdovanojimų ceremoniją. Paaiškėjo Lietuvos geriausieji tenisininkai. Orai. Ved. Ieva Malūnavičiūtė.