Žinios. Šįvakar į Kauną sugrįžta „Nacionalinė ekspedicija“

Minima valstybės, karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės diena. Šiandien Prezidentūroje bus įteikti valstybės apdovanojimai, o vidurdienį Simono Daukanto aikštėje vyks iškilminga vėliavų pakėlimo ceremonija. Tautiečius pasveikins kadenciją bebaigianti šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šiandien 21 valandą visi kviečiami giedoti Tautišką giesmę. Šįmet Lietuvos gyventojai ir piliečiai, esantys svečiose šalyse, šalies himną vieningai giedos jau 10-tą kartą.

Pietų Kaliforniją supurtė dar vienas žemės drebėjimas, kurio stiprumas – 7.1 balo.

Istorinėje Prezidentūroje Kaune pradedama eksponuoti istorinė nepriklausomybės atkūrimui paminėti nukalta ir prezidentui Antanui Smetonai padovanota sidabrinė dešimties litų moneta bei auksinė jos kopija su prezidento portretu.

Nacionalinė ekspedicija“: finišas. Šįvakar į Kauną atplauksiantys ekspedicijos dalyviai kviečia ateiti visus, norinčius susitikti, aptarti vykusią ekspediciją, o 21 valandą kartu sugiedoti Tautišką giesmę.

Vokiečiai bandys plaukti senovės Egipto laivu: norima parodyti visuomenei, kad iš papiroso stiebų surištais laivais egiptiečiai galėjo ne tik perplaukti Viduržemio, bet ir nukeliauti į Juodąją jūrą.

Orai.