Žinios. Ar atiteks Seimo pirmininko postas socialdarbiečiams?

Po ilgų derybų planuojama pasirašyti koalicijos sutartį. Į koaliciją jungiasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija, partija „Tvarka ir teisingumas“, Socialdemokratų darbo partija bei Lenkų rinkimų akcija. Pasirašydami sutartį, partijų lyderiai išsidalins ir postus: Seimo pirmininko vieta žadama socialdarbiečiams, o ministerijų dalybos išlieka neaiškios.

Nuo liepos pirmosios įsigaliojo Šeimos kortelės įstatymas, tačiau gausios ar neįgalius vaikus auginančios šeimos joms numatytomis nuolaidomis pasinaudoti negali – kortelės dar tik gaminamos.

Sudane pasiektas susitarimas: Sudano generolai ir protestų organizatoriai sutarė įkurti naują valdymo organą – suverenią tarybą. Jai vadovaus maždaug kas trejus metus besirotuojantys kariuomenės arba civilių atstovai.

Operetė Kauno pilyje“: 18 vasarą drauge švęsti Valstybės dieną kviečia festivalis „Operetė Kauno pilyje“.

Populistinės Bolivijos valdžios pastangos padėti skurdžiausiems šalies gyventojams – tikriesiems Andų indėnams – davė rezultatų. Didžiausią proveržį padarė aimarų moterys. Dauguma jų niekada nėjo į mokyklą, bet dabar jos ne tik dirba policininkėmis, televizijos laidų vedėjomis, bet ir puošia savo miestus, pastatytus aukštai kalnuose.

Orai.