Vasaros popietė. Tiesioginė transliacija iš VNO: nuo lėktuvų stebėjimo aikštelės iki keisčiausių radinių bagaže

Vasaros popietė

2019.07.04 14:05

Vasaros popietė. Tiesioginė transliacija iš VNO: nuo lėktuvų stebėjimo aikštelės iki keisčiausių radinių bagaže

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiandienos „Vasaros popietės“ transliacija – išskirtinė. Keliame sparnus iš LRT RADIJO studijos į ne kur kitur, o Vilniaus oro uostą (VNO). Praėję patikras eksperimentinę studiją įkuriame ten, kur už panoraminių langų – jau tik metaliniai paukščiai ir dangus.
Pirmasis pašnekovas – VNO vadovas Dainius Čiuplys, pasakojantis mums apie besikeičiantį oro uosto veidą – pradedant vizualiniais pokyčiais ir baigiant tokiais įdomiais projektais kaip lėktuvų stebėjimo aikštelė aviacijos gerbėjams, nemokamo vandens stotelės ir „Kiss and Fly“ sistemos analogas.
Kiek vėliau – pokalbis apie skrydžių kryptis. Kokios kryptys šiuo metu yra populiariausios tarp Lietuvos gyventojų-keleivių? Ar realu, kad kada nors turėsime tiesioginį susisiekimą su Indija arba Kinija? Atsakymais į šiuos ir kitus klausimus rūpinasi Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas Justas Rinkevičius.
Tiesa, kalbiname ne tik Lietuvos oro uostų direkciją, bet ir puikiai nusiteikusius atostogautojus. Prie mūsų stabtelėjusios Žana ir Liepa prasitaria, kad džiaugiasi sparčiai gerėjančia Lietuvos oro uostų būkle. O dėl to, žinoma, džiugu ir Lietuvos oro uostų vykdomajai direktorei. Laura Joffė detaliau pasakoja apie tai, ką pavyko pasiekti per 5 nuo oro uostų sujungimo prabėgusius metus.
O ar kada pagalvojote, kokių įdomybių per bagažo patikras randa apsaugos darbuotojai? Kokių daiktų geriau niekada nebandyti įsinešti į lėktuvą? Laidą užbaigiame pokalbiu su Lietuvos oro uostų saugos ir saugumo departamento direktoriumi Vidu Kšanu. Laidą veda, o po to jau ir lėktuvu kyla – Tomas Lukaševičius ir Inga Ramoškaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Daug muzikos ir pokalbiaisu įdomiais pašnekovais kelionių, laisvalaikio temoms, vertingų renginių apžvalgos.

Kiti laidos epizodai

Vasaros popietė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.