Žinios. Socialdemokratų darbo partijos prezidiumas sprendžia, ar jungtis prie valdančiosios koalicijos

Šiuo metu socialdemokratų darbo partijos prezidiumas sprendžia, ar jungtis prie valdančiosios koalicijos. Valstiečių ir žaliųjų lyderis Ramūnas Karbauskis tikisi teigiamo minėtosios partijos atsakymo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento narai ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai tęsia kuršių mariose nuskendusio laivo-kurėno kapitono paieškas.

Vyriausybė pritarė, kad minimali mėnesio alga nuo kitų metų turėtų didėti nuo 555 iki 607 eurų iki mokesčių. Skaičiuojama, kad tam iš valstybės biudžeto reikės apie 17 mln. eurų per metus.

Dėl sausros padarinių žemės ūkiui Vyriausybė paskelbė šalyje ekstremaliąją padėtį. Vakar Lietuvoje paskelbta ir hidrologinė sausra.

Aplinkos teršėjams – kelissyk didesni mokesčiai. Tai siūlanti Aplinkos ministerija siūlo įvesdinti ir taršių įmonių kontrolę.

Europos parlamentas apsisprendė. Naujuoju pirmininku tapo italas, socialistų demokratų kandidatas Davidas-Maria Sassoli.

Apie 40 žmonių žuvo, dar mažiausiai 80 sužeista Libijos sostinėje per oro antskrydį subombardavus migrantų laikymo centrą.

Kremlius sako, kad informacijos apie tai, kas prieš dvi dienas nutiko povandeniniame nardymo aparate, kai žuvo 14 žmonių, neatskleis.

Dėl stiprių liūčių Japonijoje daugiau nei milijonui gyventojų įsakyta evakuotis iš dalies Pietų Japonijos.

Baltijos jūroje, iš DFDS kelto plaukusio iš Švedijos į Klaipėdą, vakar apie 23 valandą iškrito du lietuviai. Sužinojusi, kad už borto iškrito žmonės, laivo įgula keltą apsuko į nelaimės zoną. Buvo pradėta paieškos ir gelbėjimo operacija, į orą pakelti sraigtasparniai, tačiau žmonių rasti nepavyko.

Sportas. Orai.