Žinios. LRT atsisako politinės ir komercinės reklamos

LRT atsisako politinės ir komercinės reklamos. Tačiau atkreiptinas dėmesys, kad yra svarbu transliuoti kultūros, socialinę ir šviečiamąją informaciją, kultūros renginių ir sporto transliacijų remėjus. 

Svarbiausių Europos Sąjungos postų dalybos virto jau 19 valandų derybomis ir atidėtos iki rytojaus. Tiesa, didžiausiu barjeru sprendimams priimti virto Prancūzijos ir Vokietijos susitarimas į Komisijos pirmininką siūlyti socialistą Frans Timmermans. Tiesiogiai iš Briuselio – reporteris Edvardas Špokas.

Pristatyta nuo šiandien įsigaliojanti pataisyta pirmojo paskyrimo kompensuojamųjų vaistų išdavimo tvarka. Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, pakeitimai nedideli. 

Premjeras Saulius Skvernelis su šeima persikraustė gyventi į premjero rezidenciją Turniškėse. Vyriausybės vadovas persikraustė, nes jo namuose Vilniaus rajone atliekamas remontas.

Iranas skelbia sulaužęs tarptautinį susitarimą dėl branduolinės programos ir prisodrinęs urano daugiau, nei jam leista turėti, bet kol kas tai pateikia kaip galimybę derėtis.

Honkonge protestai nesiliauja – nors dauguma dalyvavo taikiose eitynėse, visgi buvo ir tokių, kurie susitumdė su policija, o vėliau ir aptalžė Parlamento stiklines duris. Carlem Lam, Honkongo vadovė, teigia, kad ateityje Vyriausybės darbas bus artimesnis visuomenės siekiams, o dabarties prioritetas – pakeisti valdymo stilių.

Afganistano sostinės centre, Kabule, – didžiulis sprogimas. Vienas žuvęs, daugiau nei 100 sužalotųjų, tarp kurių – 35 vaikai.

Japonija šiandien atnaujino komercinę banginių medžioklę. 

Šiandien iškeldinus paskutinius nuteistuosius, rytoj bus oficialiai uždarytas Vilniuje veikęs Lukiškių kalėjimas-tardymo izoliatorius. Artimiausiu metu kalėjimą žadama perduoti Turto bankui.

Užgesintas liepsnojęs Traksėdžių durpynas – išdegė apie 20 hektarų. 

Sportas. Orai.