Žinios. Neskubėk gyventi, bet suskubk apsispręsti dėl pensijos: tam laiko yra iki vidurnakčio

Šiandien – paskutinė diena, kai naujai įtraukti ar iki šiol kaupę žmonės gali atsisakyti dalyvauti antros pakopos pensijų fonduose. Pakviestiesiems – variantai 3: kaupti privačiuose fonduose; kaupimą stabdyti, pinigus paliekant fonde toliau investuoti; kaupimą nutraukti ir su pinigais grįžti į „Sodrą“. Svarbiausių Europos Sąjungos postų dalybos virto 12 val. derybomis ir tebesitęsia iki šiol. Visą naktį vadovams pirmininkaujantis Donaldas Tuskas susitikinėjo su kiekvienu lyderiu atskirai. Latvijos parlamentas šį mėnesį spręs, ar laikinai suspenduoti savo delegacijos dalyvavimą Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje po to, kai praėjusią savaitę ši institucija nubalsavo grąžinti Rusijos delegacijai balsavimo teisę. Orai. Sportas. Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finale bronzą mišrioje estafetėje laimėjo Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis. Europos žaidynių čempionu tapo gimnastas Robertas Tvorogalas. Trišuolininkė Diana Zagainova pagerino Lietuvos rekordą. Ispanai tapo U-21 Europos futbolo čempionais – jie finale 2:1 nugalėjo vokiečius. Maxas Verstappenas laimėjo F-1 pasaulio čempionato Austrijos GP lenktynes.