Sportas. Orai. Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – Europos žaidynių auksas

Dviratininkė Simona Krupeckaitė iškovojo aukso medalį Minske vykstančiose Europos žaidynėse. Lietuvos atstovė triumfavo dviračių treko keirino rungtyje. Sidabro medalį pelnė olandė Shanne Braspennincx, o bronzos – rusė Darja Šmeliova.

Tokijuje vykstančiose šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo vyrų varžybose Justinas Kinderis užėmė 8-tąją vietą. Prieš paskutinę – bėgimo bei šaudymo rungtį lietuvis buvo 13-tas. Puikiai bėgęs, vienu metu Kinderis buvo pakilęs iki 5-tosios vietos, tačiau netaiklūs šuviai paskutinėje šaudykloje neleido pakovoti dėl prizinių vietų. Pasaulio taurę ir vienintelį olimpinį kelialapį iškovojo britas Džozefas Čungas.

Nyderlandų moterų futbolo rinktinė tapo trečiąją pasaulio futbolo čempionato pusfinalio dalyve. Olandės ketvirtfinalyje po 70-tą ir 80-tą minutėmis pelnytų įvarčių 2:0 įveikė Italiją. Olandžių varžovės pusfinalyje paaiškės po šiuo metu vykstančio Vokietijos ir Švedijos ketvirtfinalio. Šią dvikovą kaip ir pusfinalius bei finalą galite tiesiogiai stebėti per LRT PLIUS kanalą ir portale lrt.lt. Pirmoji pusfinalio pora jau aiški – tarpusavyje kovos JAV ir Anglijos futbolininkės.

Tris dienas Trakuose vykstančioje tarptautinėje „Gintarinių irklų“ regatoje su kitų šalių irkluotojai varžosi ir stipriausi mūsų šalies sportininkai. Jau 57-ą vykstančiose varžybose irkluotojams šiemet tenka kovoti ir su besikeičiančiu oru bei vėju. Šiandien vienviečių valčių klasėje pergales šventė vieni tituluočiausių Lietuvos irkluotojų Milda Valčiukaitė ir Mindaugas Griškonis. Pasak praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojo Mindaugo Griškonio, sezonas Lietuvos irkluotojams klostosi sudėtingai.