Žinios. Lietuvos neopagonims siūloma kreiptis į EŽTT

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė triumfavo Pasauliniame taurės etape Japonijoje. Ji tapo pirmąja penkiakovininke, užsitikrinusia vietą Tokijo Olimpinėse žaidynėse. 

Liko dvi dienos visiems dirbantiesiems apsispręsti dėl pensijų kaupimo. Siūlomi trys variantai: toliau kaupti antros pakopos fonduose, kaupimą stabdyti ir sukauptas lėšas palikti fonde kaip investiciją arba visus sukauptus pinigus pervesti į „Sodrą“ ir taip padidinti „Sodros“ senatvės pensiją.

Japonijoje, Osakos mieste, susitiko 20-ies galingiausių pasaulio valstybių vadovai. Šios G-20 susitikimo svarbiausias tikslas – aptarti, kaip užtikrinti normalų pasaulinio ūkio funkcionavimą. Taip pat svarbūs ir dvišaliai lyderių susitikimai: štai Donaldas Trumpas negailėjo pagyrų Vokietijos kanclerei Angelai Merkel ir šypsojosi susitikęs su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu.

Jungtinėse Amerikos Valstijose du vakarus iš eilės televizijos žiūrovai galėjo stebėti politinius debatus, kuriuose demokratų partija pristatė savo galimus kandidatus 2020-ųjų prezidento rinkimuose. 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiks su 1991 metais Medininkuose sovietų nužudytų Lietuvos pasieniečių artimaisiais. 

Seimui vakar nepritarus suteikti valstybės pripažinimą senovės baltų religinei bendrijai Romuva, kai kurie parlamentarai siūlo bendrijai kreiptis į Europos Žmogaus Teisių Teismą.

Iš pareigų traukiasi aplinkos viceministrė Rėda Brandišauskienė, kuri buvo atsakinga už statybas ir teritorijų planavimą. 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kadencijos pabaigos proga – koncertas „Ačiū už 10 metų kartu“.

Genujos mieste bus susprogdintos dvi paskutinės viaduko Morandi atramos. Pernai netikėtai nuvirtusi šio tilto sekcija netikėtai pražudė 43 žmones. Genujos meras Marco Bucci teigia, kad reikai užbaigti šio viaduko griovimą ir pastatyti kitą, gyventojams saugų statinį. 

Sportas. Orai. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau