„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Prezidentės išlydėtuvės: koncertas „Ačiū už 10 metų kartu“

Muzikinis Sauliaus Petreikio ir grupės pasirodymas. Šiuos atlikėjus galite išvysti ir liepos 17-ąją koncerte „Už jūrų marių“ Pažaislyje.

Trumpas reportažas apie užfiksuotą naują Gineso rekordą – mat Niujorke pagamintas didžiausias pasaulyje dešrainis, kurio ilgis – 1,5 metro.

1838 metais birželio 28-ąją buvo karūnuota Aleksandrina Viktorija – Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Airijos karalystės karalienė. Soste ji praleido 63-ejus metus, o už ją ilgiau valdo tik Jos Didenybė Elžbieta II. 

Robin Schulz and Hugel – „I believe I'm fine“.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kadencijos pabaigos proga – koncertas „Ačiū už 10 metų kartu“. Apie rengiamą koncertą pasakoja prezidentės patarėja Marija Dautartaitė, Gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorė Agnė Begetė ir atlikėjas Vaidas Baumila.

Kino naujienos: kas artimiausiu metu nustebins kino žiūrovus? Nuotykių kupina „Dar vakar“ juosta, meile alsuojantis filmas „Mūsų pirmosios atostogos“, modelių karjeros užkulisius atskleisiantis veiksmo trileris „Anna“ ir prancūzinė draminė komedija „Muzika tavo rankose“.

Stažuotės užsienio lietuviams – „Bring together Lithuania“. Apie šį projektą pasakoja programos vadovė Kamilė Naraitė ir programos dalyvė Rasa Kerelis. 

Spaudos ir interneto portalų apžvalga su Audra Avižiūte ir Ugne Galadauskaite. 

Dua Lipa ft. Miguel – „Lost in your light“.

Flo Rifa ft. Maluma – „Hola“.


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau