Vasaros popietė. Paulius Ambrazevičius apie stovyklavimą: miegojimas palapinėje – tam tikra romantika

Vasaros popietė

2019.06.27 14:05

Vasaros popietė. Paulius Ambrazevičius apie stovyklavimą: miegojimas palapinėje – tam tikra romantika

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokia „Vasaros popietė“ – be vasaros, o vasara – be uodų ir palapinių? Šiandienos laidos tema – stovyklavimas. O jis gali būti visoks: pradedant nakvyne hamake viename iš Lietuvos regioninių parkų, baigiant gigantišku palapinių miesteliu muzikos festivalyje. Išlikimo pastarajame gidu dalinasi rašytojas, vertėjas, humoristas, taip pat ir daugkartinis Nacionalinės viktorinos laureatas Paulius Ambrazevičius. Paulius – dažnas muzikos festivalių dalyvis, koks renginys tai bebūtų: Anykščiuose įsikūręs festivalis „Devilstone“ ar Barselonoje vykstantis vienas didžiausių „open airų“ Europoje – „Primavera Sound“.
Į LRT RADIJO studiją taip pat užsuka Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, festivalio „Varom!“ organizatorius Simonas Dailidė – jam nakvynės po atviru dangumi, aktyvus laisvalaikis ir muzikos festivaliai taip pat nėra svetimi.
Antroje laidos dalyje – skambutis kelionių po Lietuvą portalo „pamatykLietuvoje.lt“ vadovui Arvydui Dotui. Internetinio puslapio, kuriame guldoma informacija tiek paprastiems, tiek kažko išskirtinio ieškantiems poilsiautojams, taip pat maždaug 80 kelioninių maršrutų ir šimtai lankytinų bei pramoginių objektų, įkūrėjas dalinasi asmeninėmis rekomendacijomis. Arvydo TOP penketuke – vienos patraukliausių stovyklaviečių visoje Lietuvoje, kuriose praleisti bent vieną vasaros naktį (ar popietę) – būtina.
Viena jų – Trakuose praėjusiais metais įkurta stovyklavietė prie Skaisčio ežero, džiuginanti lankytojus pėsčiųjų takais, laužavietėmis, pavėsinėmis, palapinių statymo vietomis ir visais kitais stovyklavimui būtinais atributais. Skambiname Valstybinės miškų urėdijos Trakų padalinio vyr. miškininkui Dainiui Taukiui, kuris dėl savo indėlio juokais yra vadinamas stovyklavietės prie Skaisčio ežero tėvu ir motina. Prie mikrofonų stovyklauja Inga Ramoškaitė ir Tomas Lukaševičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Daug muzikos ir pokalbiaisu įdomiais pašnekovais kelionių, laisvalaikio temoms, vertingų renginių apžvalgos.

Kiti laidos epizodai

Vasaros popietė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.