Žinios. Paskutinieji Dalios Grybauskaitės darbai: šiandien atsisveikino su ambasadoriais

Kadenciją baigianti prezidentė Dalia Grybauskaitė atsisveikino su Lietuvai akredituotais Europos Sąjungos šalių ambasadoriais. Vyriausybė D. Grybauskaitei paskyrė valstybinę rentą –  beveik 3700 eurų, taip pat bus paskirti keturi aptarnaujančio personalo darbuotojai.

Vyriausybė tikisi pažaboti nesąžiningus vaistų gamintojus, kurie vis kelia kompensuojamųjų vaistų kainas. Šiandien nutarta įšaldyti visų sudėtinių ir kai kurių kitų vaistų kainas. Tiesa, šis sprendimas papiktino verslininkus.

Prieš dešimtmetį vykusios krizės aplinkybes tiriantis Seimo biudžeto ir finansų komitetas pritarė išvadoms: nurodoma, kad krizę sukėlė bankai, o Lietuvos bankas neužtikrino tinkamos jų priežiūros. 

Premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, kad kuriai nors iš keturių partijų palikus derybas dėl naujosios koalicijos, tektų svarstyti mažumos Vyriausybę.

Čekijoje reikalaujama premjero Andrej Babiš atsistatydinimo, to reikalauja didžiausia nuo Aksominės revoliucijos laikų protestuotojų minia. 

Nuo šios savaitės pradžios Europa gali patirti, ką reiškia Afrikos karščių banga. Prancūzijos sveikatos ministrė Agnes Buzyn ragina pasirūpinti savimi ir artimaisiais. 

Panevėžio rajone – šimtai nugaišusių žuvų. Deja, aplinkosaugininkai nežino, kodėl taip nutiko, o versija, kad žuvims pritrūko deguonies, atmesta. 

Pranešama, kad į Kaliningradą bus galima vykti be vizų.

Sportas. Orai.


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau