Ryto allegro

Ryto allegro
Ryto allegro 2019.06.26 08:08

Ryto allegro

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

25-ąją vasarą pasitinkantis Kristupo festivalis šiemet kviečia kabinti muziką pilnu šaukštu. Plačiau apie šių metų festivalį pasakoja Laima Ragėnienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kalbos ryto“ rubrikoje – Austėjos Kuskienės pokalbis su lietuvių kalbos ambasadore Japonijoje vadinama Aya Kimura, Očanomizu universitete Tokijuje įkūrusia Lietuvių kalbos ir kultūros centrą.

Pokalbis studijoje su „Jaunojo dizainerio prizo 2019“ laureatais: pilnai amputuotų rankos pirštų protezų koncepciją sukūrusiu Simonu Milišausku; gyvo dizaino objekto „Alive“, skatinančio ieškoti ryšio su gamta, autore Marcele Kuliešiūte; Kuršių nerijos unikalumą įprasminančio tipografinio projekto „Nykstančios kopos“ kūrėja Aurelija Slapšyte; dizaino tyrimo – laikmačių „Memento vitae“ („Atmink, kad gyveni“), kviečiančių daryti pertraukas ir grįžti į dabarties momentą, autoriumi Luku Avėnu. Kam tarnauja šių dienų dizaineris – žmogui, užsakovui, o galbūt aukštesniems tikslams? Ar dizainas gali būti savotiška aktvyvizmo forma?

„Klasikos enciklopedija“ – apie Sofoklį.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau