Žinios. Lietuvos visuomenė labiausiai pasitiki naujuoju šalies lyderiu Gitanu Nausėda

Sakartvelo parlamento pirmininkas atsistatydino, kai iš jo kėdės buvo leista sakyti kalbą Rusijos parlamentarui, kuris yra rėmęs okupuotų teritorijų pripažinimą. Įpykę opozicijos rėmėjai šturmavo parlamentą, o per visą naktį trukusias riaušes sužeista pustrečio šimto žmonių. 

Naujausia visuomenės nuomonės apklausa rodo, kad šiuo metu labiausiai yra pasitikima najuoju prezidentu – Gitanu Nausėda. Lyginant dabartinius ir praėjusio mėnesio apklausos rezultatus, matyti, kad pasitikėjimas šiuo politiku patrigubėjo. 

Miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas aplinkos minsitrui Kęstučiui Mažeikai įteikė prašymą atleisti jį iš darbo, tačiau kol kas lieka poste. Su ministru sutarta, kad dabar M. Pulkauninkas atostogaus, o liepą bus priimtas galutinis sprendimas.

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Iranas atsidūrė ties karinio susirėmimo slenksčiu, kai vakar buvo numuštas Pentagono nepilotuojamas orlaivis. 

Europos Sąjungos lyderiai išsiskirstė nesusitarę, kas užims svarbiausius Bendrijos postus ir kaip suderinti skirtingų regionų, partijų šeimų bei institucijų interesus. Sąjungos lyderiai susitiks kitą savaitę.

Klaipėdos policija skelbia karą greičio viršytojams: visi uostamiestyje veikiantys stacionarūs greičio matuokliai fiksuos pažeidėjus, viršijančius greitį net ir vienu kilometru per valandą.

Ilgojo Joninių savaitgalio orai: bus šilta ir sausa.

Sportas. Orai. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau