„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Lietuviškame ūkyje – dalis egzotikos: kengūriukas Ajazulis

Birželio 18-oji – iškylų gamtoje diena. 

Jazzanova ft. Jamie Cullum – „Let's live well“.

Modesto Naudžiaus spaudos apžvalga: kodėl kaupdami pensiją vyrai praras daugiau pinigų nei moterys? Artėjant Joninių šventei, atrasta viena rečiausių paparčių rūšių. Grįžtantiems iš šventinio savaitgalio Nidoje teko apsiginkluoti kantrybe – visi, važiuojantieji iš šventės „Benai, plaukiam į Nidą“, sugaišo nemažą dalį laiko stovėdami spūstyse.

Kaip atsivėsinti vasarą? Šaltos kavos receptas pagal baristę Ievą Ivonę.

Passenger – „Anywhere“.

Lietuviškame Birutės Dapkienės ūkyje gyvenanti kengūra neatsigina smalsuolių. Iš Olandijos atvežtas egzotiškas gyvūnas ne tik puikiai prisitaikė prie lietuviško klimato, bet ir prie naujos draugijos, kuri B. Dapkienės ūkyje tikrai įvairi: alpakos, žąsys, povas ir vištos.

Vaidas Baumila ir Monika Pundziūtė – „Dviese“. 

Studijoje viešintis ortopedas-traumatologas Viačeslav Zankin pasakoja, kaip išvengti dažniausiai vasarą pasitaikančių traumų. 

Trumpas reportažas apie 50-ąjį jubiliejų švenčiančią orangutanę Nanette, gyvenančią Prancūzijos zoologijos sode. 

Jovani and Justinas Jarutis – „ Wildest Dreams“.

„Labas rytas, Lietuva“ studijoje viešintis teisingumo ministras Elvinas Jankevičius ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius pasakoja apie naujoves, skirtas savo teises ginantiems asmenims: pripažinta, kad bylos teismuose nagrinėjamos per ilgai, taip pat paminėtas ir didelis darbo krūvis teismuose.

Golden Parazyth – „Game of Love“.

Spaudos apžvalga su Modestu Naudžiumi ir Ugne Galadauskaite.