Ryto allegro. Vasaros įkarštyje nudžiuginti žada kultūros renginiai visoje šalyje

Ryto allegro

2019.06.13 08:08

Ryto allegro. Vasaros įkarštyje nudžiuginti žada kultūros renginiai visoje šalyje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Apie žymiausių Aukštaitijos varduvininkų šventes, literatūrines Antanines ir Jonines, bei muziejų Anykščiuose vasarą pasakos Antano Baranausko ir Antano Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktorius Antanas Verbickas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) kviečia 2019-ųjų „Kultūros naktį“ praleisti Olandų gatvėje, kur būsimas LMTA studijų miestelis vienai nakčiai virs „Kūrybos slėniu“.

Kaip erdvė, kurioje jau visai netrukus prasidės Rolando Paleko architektų studijos suprojektuotų naujų LMTA rūmų statyba, birželio 14-osios vakarą ir ankstyvą 15-osios rytą priims kūrėjus ir atsivers publikai? Pokalbis studijoje apie dešimties valandų kultūros maratoną, renginių idėjas ir jų įgyvendinimą su teatrinio ir muzikinio vyksmo, kino seansų bei kūrybinių dirbtuvių įkvėpėjais ir organizatoriais akademijos dėstytojais – choreografe Giedre Jankauskiene, kompozitoriumi ir garso menininku Mantautu Krukausku – Covarniu, etnomuzikologe Varsa Liutkute-Zakariene ir Ana Ablamonova, LMTA Meno centro vadove. Klasikos enciklopedija – apie radijo stotį „Amerikos balsas“. Kultūros renginių anonsas.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.