Žinios. Andrius Tapinas: Seimo etikos komisija spręs, ar priimti jo skundą dėl Sauliaus Skvernelio pasisakymų

Kaitra nesitraukia: didėja sunaudojamo vandens kiekiai, kai kuriose gyvenvietėse vandens visai nėra, o Darbo inspekcija gauna vis daugiau skundų dėl netinkamų darbo sąlygų. Štai vyriausiasis darbo inspektorius Rimantas Kutra sako, jog darbdavys turėtų atsižvelgti į lauke tvyrantį karštį ir savo darbuotojams užtikrinti kuo geresnes darbo sąlygas. 

Karščių antplūdis: kaip tai sąlygoja mūsų sveikatą? Greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Zdislavas Skvarciany tikina, kad medikai jau sulaukia pirmųjų iškvietimų dėl karščių sukeltų sveikatos problemų, taip pat pašnekovas primena, kaip svarbu šiomis dienomis gerti daug skysčių, tačiau vengti saldžių ar alkoholinių gėrimų. 

Dėl karščių kenčia ir teatras: Nacionaliniame dramos teatre teko atšaukti nemažai pasirodymų. Šio teatro direktorius Martynas Budraitis teigia, kad įjungus prožektorius ir susirinkus gausybei žiūrovų, pasirodymai tampa neįmanomi.

Karščio bangos paliečia ir mokyklas: vienos Lietuvos mokyklosstabdo ugdymo procesą, kitose pamokos trumpinamos. 

Susitikime su žiniasklaida, naujas šalies prezidentas Gitanas Nausėda įvertino vakarykštį prezidentės Dalios Grybauskaitės metinį pranešimą, naujos koalicijos formavimą, taip pat pristatė savo pasirinktus medikus bei negailėjo aštrių žodžių Lietuvos teisėsaugai. 

Kauno klinikose gydyta sumušta jurbarkiškė paleista iš ligoninės. Merginos laukia ilga reabilitacija: ne tik fizinė, bet ir psichologinė.

Seimo valdyba nutarė sudaryti darbo grupę, kuri svarstys rengiamas LRT įstatymo pataisas. 

Protestai Honkonge: kovotojai nori, jog šalies Vyriausybė nepriimtų ekstradicinės sutarties su Kinija. 

Teismas įpareigojo Seimo etikos komisiją iš naujo spręsti, ar priimti nagrinėti žurnalisto Andriaus Tapino skundą dėl premjero Sauliaus Skvernelio pasisakymų. 

Vilniuje esančiuose Prezidentūros rūmuose – naujas Dalios Grybauskaitės portretas, kurį nutapė broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

Su meška voljere užsidaręs „Ąžuolyno meškučių cirko“ savininkas Nikolajus Zobovas nusprendė atiduosiantis gyvūną į patikimas rankas. Ši N. Zobovo drama iškėlė ne vieną su gyvūnų teisėmis susijusį klausimą. 

Sporto naujienos. Orai.