„Laba diena, Lietuva“. Broliai Gataveckai Prezidentūrai padovanojo Dalios Grybauskaitės portretą – atrodo it fotografija!

Susitikime su žiniasklaida, naujas šalies prezidentas Gitanas Nausėda įvertino vakarykštį prezidentės Dalios Grybauskaitės metinį pranešimą, naujos koalicijos formavimą, taip pat pristatė savo pasirinktus medikus bei negailėjo aštrių žodžių Lietuvos teisėsaugai. 

Studijoje viešintis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas, Kriminologų asociacijos pirmininkas dr. Gintautas Sakalauskas kviečia visuomenę į nepilnamečių smurtą žvelgti „sveikiau“. Laidos pašnekovas teigia, jog Lietuvos žmonės yra linkę skubėti ir, vienam jaunuoliui įvykdžius nusikaltimą, yra teisiama visa jaunuomenė. Taip pat dr. G. Sakalauskas siekia atskleisti, kad jaunuoliai elgesio modelių mokosi iš suaugusiųjų, kurie taip pat įvykdo sunkius smurtinius nusikaltimus, skatina patyčias.

Karščių antplūdis: kaip tai sąlygoja mūsų sveikatą? Greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Zdislavas Skvarciany tikina, kad medikai jau sulaukia pirmųjų iškvietimų dėl karščių sukeltų sveikatos problemų, taip pat pašnekovas primena, kaip svarbu šiomis dienomis gerti daug skysčių, tačiau vengti saldžių ar alkoholinių gėrimų. 

Šiauliuose – didžiausias šalies rožynas. Miesto „Aušros“ muziejaus direktorius Raimundas Balza skaičiuoja, jog šiuo metu rožyne žydi 1400 rožių krūmai. 

Vilniuje esančiuose Prezidentūros rūmuose – naujas Dalios Grybauskaitės portretas, kurį nutapė broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

Nesiliaujantys Honkongo protestai: visuomenė kovoja, kad Vyriausybė nepasirašytų ekstradicinės sutarties su Kinija.

Apie patarimus norintiems mesti rūkyti pasakoja šeimos gydytoja dr. Viktorija Andrejevaitė. 

Su meška voljere užsidaręs „Ąžuolyno meškučių cirko“ savininkas Nikolajus Zobovas nusprendė atiduosiantis gyvūną į patikimas rankas. Ši N. Zobovo drama iškėlė ne vieną su gyvūnų teisėmis susijusį klausimą. 

Karščio rekordai. Sinoptikų komentaras.

Socialinių tinklų naujienos.