Žinios. Iš Kauno klinikų paleista sužalota nepilnametė: jos laukia labai ilga reabilitacija

Kaitra nesitraukia: didėja sunaudojamo vandens kiekiai, o Darbo inspekcija gauna vis daugiau skundų dėl netinkamų darbo sąlygų. Štai vyriausiasis darbo inspektorius Rimantas Kutra sako, jog darbdavys turėtų atsižvelgti į lauke tvyrantį karštį ir savo darbuotojams užtikrinti kuo geresnes darbo sąlygas. 

Karščio bangos paliečia ir mokyklas: vienos Lietuvos mokyklosstabdo ugdymo procesą, kitose pamokos trumpinamos. 

Kauno klinikose gydyta sumušta jurbarkiškė paleista iš ligoninės. Merginos laukia ilga reabilitacija: ne tik fizinė, bet ir psichologinė. Naujasis šalies prezidentas Gitanas Nausėda, apankęs pacientę, teigia norįs sustiprinti Lietuvos teisinę sistemą, tačiau neskubės dalyti nurodymų. 

Gitanas Nausėda paskelbė pasirinkęs tris asmeninius gydytojus. Vilniuje prezidento sveikata rūpinsis dr. Andrius Klimašauskas, šeimos gydytoja Aušra Panavičienė, o Kaune – prof. dr. Remigijus Žaliūnas. 

Seimo socialinių reikalų ir darbo komitetas vienbalsiai pritarė Darbo kodekso pataisoms, kurios darbdavius įpareigotų darbo skelbime nurodyti, kokia alga būtų mokama ieškomam darbuotojui. Profsąjungų teigimu, tai suteiktų didesnę derybinę galią darbo ieškantiems žmonėms.

Seimo valdyba nutarė sudaryti darbo grupę, kuri svarstys rengiamas LRT įstatymo pataisas. 

Buvusiam Ukrainos ekonomikos ministrui Aivarui Abromavičiui – naujos pareigos gynybos srityje. 

Protestai Honkonge: kovotojai nori, jog šalies Vyriausybė nepriimtų ekstradicinės sutarties su Kinija. 

Sporto naujienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.