Ryto garsai. Atpažinti ir valdyti panikos priepuolius bus lengviau?

Ryto garsai

2019.06.12 06:30

Ryto garsai. Atpažinti ir valdyti panikos priepuolius bus lengviau?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Panikos atakos: ne mirtina, bet gąsdinanti patirtis“ – pastebi “Nerimo klinikos” psichologės. Anot jos – nerimas gali kilti dėl savo jausmų slopinimo, trauminių patirčių, paveldimumo, taip pat kaip somatinių ligų simptomas. Kaip atpažinti panikos priepolį ir jį malšinti – dabar jau galima naudojant tik ką sukurtos mobiliosios programėlės „Ramu“ pagalba.

Išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos spaudos konferencija po savaitės rengiama vėl.

Didžiulio populiarumo sulaukęs serialas „Černobylis“ paakino pasižvalgyti ne tik po Fabijoniškių gyvenamąjį rajoną Vilniuje, bet ir Ignalinos atominėje jėgainėje (IAE). Ekskursijos rezervuojamos jaus lapkričiui. Kas domina smalsautojus IAE?

LRT tęsia kelionių, kurių tikslas ieškoti lietuviškų istorijų svečiose šalyse ciklą „Keturi milijonai“. Giedrė Čiužaitė ir Adomas Šimkus tyrinėja Norvegijoje įsikūrusių lietuvių gyvenimus.

Taip pat laidoje domimės, kaip vaikai įtraukiami vasaros atostogų metu į įvairiausias veiklas ir be abejo – karščių temos: įsivyraujant nepakeliamiems mums karščiams, į ligonines atvežama daugiau nuo karščio alpėjančių žmonių, o verslo laike domimės – kiek per karščius išgeriame pirktinio vandens.

Ved. Rūta Kupetytė, red. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.