Panorama. Roko Masiulio atsakas LRT tyrimo išvadoms: tai normalus apsivalymo procesas

LRT tyrimas: Lietuvos kariuomenė, Klaipėdos uostas, Klaipėdos nafta ir kitos Lietuvos institucijos perka prekes ir paslaugas iš įmonių, kurios vykdo Rusijos valstybinius užsakymus. Susisiekimo ministras Rokas Masiulis, kuriam pavaldžios minėtosios institucijos, tikina, kad grėsmes užfiksuoti buvo sudėtinga, o veiklą žyminčios informacijos viešinimą vadina normaliu apsivalymo procesu.

Iš Lietuvos nesitraukiantys karščiai praretino moksleivių gretas. Dėl šios priežasties šiandien vyko švietimo, sporto ir mokslo ministro Algirdo Monkevičiaus susitikimas su mokinių, tėvų ir mokytojų organizacijų atstovais – mat norima detaliai reglamentuoti, kokia veikla turi būti vykdoma mokyklose, kai oro sąlygos yra nepalankios mokytis.

Lenkų rinkimų akcijai paskelbus, kad prisijungia prie derybų dėl valdančiosios koalicijos, rytoj planuojamas posėdis, kuriame žadama aptarti programines nuostatas. Teigiama, kad postų dalybos nebus aptariamos, taip pat tik vėliau bus nuspręsta, ar rinkti parašus dėl nepasitikėjimo Viktoru Pranckiečiu.

Rusijos žiniasklaida išreiškė paramą praėjusią savaitę sulaikytam Rusijos žurnalistui Ivanui Golunovui, kuris neva platino narkotikus. 

Honkongas: įstatymas dėl ekstradicijos bus priimtas, nepaisant masinių protestų. Tiesa, dėl šio įstatymo surengtas didžiausias protestas nuo 1997 metų.

Mažeikiuose pristatytas atstatomas Rengės geležinkelio ruožas. 

Vilniaus savivaldybė švarina kiemus – nutempiami seni, nenaudojami automobiliai. 

Smiltynės pajūryje šį savaitgalį poilsiautojai aptiko tris negyvus ruonius.

Kaune vyksta festivalis „Cirkuliacija“. Naujieji litvako Samuelio Bako darbai papildė jo muziejų.