Ryto garsai. Kokią žinią siunčia „Baltic Pride“ ir „Tradicinių šeimų eitynės“?

Ryto garsai

2019.06.08 07:05

Ryto garsai. Kokią žinią siunčia „Baltic Pride“ ir „Tradicinių šeimų eitynės“?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ką skaito LRT laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė? Ar aiški valdančiosios koalicijos ateitis? Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May vakar oficialiai paliko valdančiosios Konservatorių partijos lyderio postą. Kokią žinią siunčia „BALTIC PRIDE“ ir „Tradicinių šeimų eitynės“?
Šiomis dienomis daug kalbama apie būsimas eitynes, komentarų yra pačių įvairiausių, kas rodo tam tikrą susipriešinimą visuomenėje ir mūsų toleranciją. Kaip Klaipėda kovoja su smarve? Įsivyravus karščiams, pietinės Klaipėdos dalies gyventojai vėl kenčia nuo, anot jų, nepakeliamos smarvės - Visuomenės sveikatos centras užverstas jų skundais. Gamtoje neišvengiamai susiduriame su erkėmis. Ar įmanoma apsisaugoti? Vasarą viešajame transporte ir per karšta, ir per šalta. Ką daryti? Kaip saugiai elgtis vandenyje? Taip pat laidoje – orai, spaudos apžvalga, kultūros renginiai. Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.