Ryto allegro. Kaip filme „Vieno buto istorija. Vincas Mykolaitis-Putinas“ atskleista iki šiol nepažinta rašytojo kūrybos ir gyvenimo pusė?

Ryto allegro

2019.06.06 08:08

Ryto allegro. Kaip filme „Vieno buto istorija. Vincas Mykolaitis-Putinas“ atskleista iki šiol nepažinta rašytojo kūrybos ir gyvenimo pusė?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Menininkų dienos centre „Autarkia“, Vilniuje, veikia paroda „XVII a“, aprėpianti daugiau nei 60-ties Lietuvos menininkų kūrinius – tapybos darbus, fotografiją, skulptūrą, vizualiojo meno tyrinėjimus bei performansus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Kaip dokumentiniame filme „Vieno buto istorija. Vincas Mykolaitis-Putinas“ pavyko atskleisti iki šiol nepažintą rašytojo kūrybos ir gyvenimo pusę, šviesuomenės gyvenimo sovietmečiu ypatumus, ką naujo ši juosta įneša į praeities vertinimą, kokiomis meninėmis priemonėmis kuriamas dokumentinis pasakojimas – pokalbis studijoje su filmo scenarijaus autoriumi ir režisieriumi Juozu Javaičiu ir projekto „Vieno buto istorija“ prodiusere Daiva Bilinskiene.

„Klasikos enciklopedija“ – apie islamiškosios arabų civilizacijos laimėjimus.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.