„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Šį savaitgalį – magiškas mokslo ir meno festivalis „Postcosmos X“

Liko mažiau nei mėnuo: jeigu nieko nedarysite – skirsite pinigų nuo algos ir kaupsite iki pat pensijos. Ar verta kaupti pensiją? Sprendimo dėl kaupimo galimybes studijoje aptaria LRT.lt portalo verslo redaktorė Justina Ilkevičiūtė ir „Sodros“ atstovas Saulius Jarmalis.

Žymiausi Sidnėjaus pastatai nušvito naujomis spalvomis. Čia surengtas kasmetis šviesų festivalis. Jo tikslas – suvienyti šviesų menininkus ir muzikantus.

Muzikinis klipas: Justinas Jarutis – „Tell me your story“.

Šį savaitgalį – magiškas mokslo ir meno festivalis „Postcosmos X“. Jame koncertuos ir studijoje pasirodanti grupė „Pilnatys“. Festivalio organizatoriai – Gintarė Barbaraušienė, Marius Morkevičius – daugiau apie tai, kas laukia atvyksiančių į „Postcosmos X“.

Nuostabiai sužaliavus gamtai, laidos kūrėjai išsiruošė į pievas. Kokių augalų galima susirinkti vasaros pradžioje, ką naudinga susidžiovinti žiemai, o kas pravers iš karto – pasidalins žoliautoja Rasa Subačienė. 

Savaitgalį Anykščiuose – festivalis šeimoms, apie jį papasakos organizatorius Justinas Vancevičius. Su festivalio programa supažindins ir grupė „Knygų vaikai“ – rašytojai, susibūrę ne tik rašyti, bet ir groti bei dainuoti vaikams.

Muzikinis klipas: Bebe Rexha – „Meant To Be“.

Muzikinis klipas: Clean Bandit – „I Miss You“.