Ryto garsai. Ar tikrai nebesinaudojame telefonais pėsčiųjų perėjose?

Ryto garsai

2019.05.30 06:30

Ryto garsai. Ar tikrai nebesinaudojame telefonais pėsčiųjų perėjose?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvos žmonės iš esmės pakeitė įpročius: nebekalba telefonu pėsčiųjų perėjose. Tyrimas parodė, kad pėstieji atsisakė senų įpročių: eidami per gatvę nebesinaudoja išmaniaisiais telefonais. Socialdemokratų darbo partija ir „Tvarka ir teisingumas“ stabdo koalicinį susitarimą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Sostinėje dvi dienas vyks šeštasis Vilniaus Rusijos forumas, kuriame dalyvauja per šimtą politikų, pilietinės visuomenės atstovų, žmogaus teisių gynėjų, akademikų, žurnalistų iš Rusijos, Lietuvos ir kitų Vakarų šalių. Šiais metais minint NATO Aljanso įkūrimo 70-ąsias ir Lietuvos narystės jame 15-ąsias metines gegužės 30 d. Krašto apsaugos ministerija ir Vilniuje veikiantis NATO pajėgų integravimo vienetas Varėnoje ir Merkinėje pradeda projektų ciklą „NATO diena regione – ateik, pamatyk, sužinok apie tuos, kurie saugo Mus!“.

Taip pat laidoje - spaudos apžvalga, verslo naujienos, sinoptikė studijoje su išsamia orų analize bei kultūros renginių anonsas.

Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.