10–12. Ar suvaldomos grėsmės Lietuvos požeminiam vandeniui?

10–12

2019.05.22 10:05

10–12. Ar suvaldomos grėsmės Lietuvos požeminiam vandeniui?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Rūta Meilutytė paskelbė, kad baigia plaukikės karjerą. Su LRT sporto prodiuseriu Ramūnu Grumbinu – apie „Rūtos efektą“ ne tik Lietuvos plaukime.
Interviu cikle iš Čikagos girdėsite Taurą Bublį, reklamos fotografą, dirbantį su vienais garsiausių Jungtinių Valstijų prekių ženklų
Pastaraisiais metais girdime apie normas viršijančią vandens taršą arsenu keliose Lietuvos gyvenvietėse. Kaip sekasi aiškintis giluminio vandens taršos priežastis ir kontroliuoti vandens kokybę įvairiais atvejais? Ar tiesa, kad dėl pesticidų ir kitos taršos kyla didelė grėsmė vadinamajam didžiausiam Lietuvos gelmių turtui? Lietuvos geologijos tarnybos atstovė Jurga Arustienė, Geologinių tyrimų srityje dirbančios bendrovės vadovas  Antanas Marcinonis, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė Vilija Galdikienė, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas Bronius Miežutavičius. Laidą veda Giedrė Čiužaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.