Ryto allegro. Koks bus naujasis Vilniaus simbolis ant Tauro kalno – Nacionalinė koncertų salė?

Ryto allegro

2019.05.21 08:08

Ryto allegro. Koks bus naujasis Vilniaus simbolis ant Tauro kalno – Nacionalinė koncertų salė?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prasideda „metiniai folkloro atlaidai“ – tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“, kurio programoje ne tik jau tradiciniais tapę sutartinių vakarai, naktišokiai, įvairios amatų dirbtuvės, užsienio svečių koncertai, vaikų folkloro šventė „Saulytė“, bet ir Žemaitijos tradicijoms skirti ypatingi šių metų renginiai. Apie tarp jaunimo vis labiau populiarėjančią šventę pokalbis studijoje su Vilniaus etninės kultūros centro l.e.p. direktore Sandra Daugirdiene ir Kultūrinių veiklų koordinatore Egle Česnakavičiūte.

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Poetės Giedrės Kazlauskaitės komentaras apie bažnyčios ir LGBT bendruomenės santykį.

Kada sostinė pasisveikins su naująja Nacionaline koncertų sale ir kokia būsimo Vilniaus miesto simbolio vizija miesto architektų bei muzikų siūlymuose? Pokalbyje apie planuojamos salės pastato jungtį su miestu bei funkcionalumą dalyvauja Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamento direktorius Mindaugas Pakalnis, Lietuvos architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovas Stasys Pancekauskas.

Ved. Karina Metrikytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.