Po puikaus potvynio – atoslūgis: Danas Rapšys 200 metrų nugara rungtyje finišavo ketvirtas

Sekmadienį Vengrijos sostinėje Budapešte Lietuvos plaukikas Danas Rapšys startavo dviejose FINA plaukimo Čempionų serijos varžybų rungtyse. D. Rapšys pasirodymą Budapešto „Duna“ baseine pradėjo nuo 400 metrų laisvu stiliumi rungties, kurioje pasiekė naują Lietuvos rekordą, įvykdė olimpinį „A“ normatyvą bei tapo rungties nugalėtoju. Lietuvos plaukikas po beveik 40 minučių nuo starto pirmajame plaukime varžėsi 200 m nugara rungtyje. Šįkart mūsų šalies plaukiko tempas buvo kiek lėtesnis – D. Rapšys distanciją įveikė per kiek daugiau nei 2 minutes ir užėmė ketvirtąją vietą. Sportininkui už pasirodymą rungtyje atiteko 5 tūkst. JAV dolerių.