Ryto allegro. Kas sieja po pasaulį išsibarsčiusius lietuvių rašytojus?

Ryto allegro

2019.05.08 08:08

Ryto allegro. Kas sieja po pasaulį išsibarsčiusius lietuvių rašytojus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Apie eksperimentus kodų grafikos srityje – pokalbis su skaitmeninės judančios grafikos dizaineriu Mindaugu Dudėnu, kūrusiu šiųmetinio „Kino pavasario“ vizualą.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kalbos ryto“ rubrikoje – Harvardo universiteto doktorantė Andreja Siliunas pasakoja apie lietuvišką tapatybę ir tautiškumo bei nacionalizmo tendencijas Lietuvoje.

Kas sieja po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvių kilmės rašytojus? Diskusija apie pirmąjį pasaulinį pasaulio lietuvių rašytojų suvažiavimą, specialiai jam parengtą antologiją „Egzodika“ ir Lietuvos įtaką užsienyje gyvenančių autorių kūrybai ir tapatybei su suvažiavimo dalyviais: Pasaulio lietuvių bendruomenės Kultūros komiteto ir Šveicarijos lietuvių bendruomenės pirmininke Jūrate Caspersen, Kanadoje gyvenančiu rašytoju Antanu Šileika, poetėmis Judita Grubliene iš Jungtinės Karalystės ir Ingrida Daukšyte, ilgą laiką gyvenančia Ispanijoje.

„Klasikos enciklopedija“ – apie Mikelandželo (Michelangelo) Antonioni.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.