Ryto allegro. Kokia Lietuvos žiniasklaidos situacija ir perspektyvos?

Ryto allegro

2019.05.07 08:08

Ryto allegro. Kokia Lietuvos žiniasklaidos situacija ir perspektyvos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Filosofo Viktoro Bachmetjevo komentaras „Teisingos emigracijos referendumas“ apie du kartu su prezidento rinkimais organizuojamus referendumus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Startavo profesinio tobulėjimo programa „Lithuanian Shorts Mentorship“, skirta Lietuvos kino ir televizijos industrijose dirbančioms moterims. Kodėl svarbu dalytis sava patirtimi su pradedančiaisiais ir skirti dėmesį būtent moterims kino ir TV industrijose? Pokalbis su lietuviškų trumpametražių filmų agentūros „Lithuanian Shorts“ vadove Rimante Daugėlaite-Cegelskiene ir WIFT LT (WOMEN IN FILM AND TELEVISION LITHUANIA) bendruomenės vadove Eva Brazdžionyte.

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną pasitinkame su dviem ryškiais įvykiais: Lietuvos žurnalistų sąjungos 90-mečiu ir prieš 110 metų įkurto dienraščio „Lietuvos žinios“ veiklos nutraukimu. Akivaizdu, kad norint švarios ir profesionalios žiniasklaidos ir žurnalistikos šiais laikais reikia kaip niekad glaudaus bendruomeniškumo ir susitelkimo, tačiau ar galima apie tai kalbėti, kai LŽS nepriklauso didžioji dalis žurnalistų? Kokios Lietuvos žiniasklaidos perspektyvos? Kokį vaidmenį joje atlieka Žurnalistų sąjunga? Ir kaip siekti glaudesnės žurnalistų bendruomenės? Pokalbis su LŽS pirmininku Dainiumi Radzevičiumi, portalo LRT.lt vyr. redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė ir tinklalaidės NYLA autoriumi ir vedėju Karoliu Vyšniausku.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.