10–12. Ekranų nauda vaikams augant ir pagarbi tėvystė

10–12

2019.04.30 10:05

10–12. Ekranų nauda vaikams augant ir pagarbi tėvystė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pagarbi tėvystė siūlo vos gimiusį kūdikį jau traktuoti kaip asmenybę ir atitinkamai su juo elgtis. Kam to reikia ir ką tai reiškia? Pažintis su pagarbios tėvystės principais.

Vaikams augant, laikas prie ekranų tampa vis naudingesnis. Tiesa, tik vienu aspektu. Koks tas aspektas? Aiškinsimės su mokslininke, drauge aptardami skirtingas mokyklų iniciatyvas.

Laidoje dalyvauja „Pagarbios tėvystės“ lektorė Dovilė Šafranauskė, VU Psichologijos instituto profesorė, psichologė psichoterapeutė Roma Jusienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo informacinių technologijų centro direktorius Vaino Brazdeikis, programos „Samsung Mokykla ateičiai“ vadovė Eglė Tamelytė, „Meno avilio“ medijų edukacijos projektų „Dideli maži ekranai“ ir „Moving Cinema“ vadovės Dovilė Alėbaitė ir Gintė Žulytė.

Ved. Živilė Kropaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.