Muzikinė dėžutė

Muzikinė dėžutė
Muzikinė dėžutė 2019.04.27 09:05

Muzikinė dėžutė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Prisipažinsiu, jog aš dažnai pasvajodavau bent vieną gyvenimo dieną būti princese. Net kažkada slapčia tikėjau, kad žemėje yra vieta, kur gyvena princesės. Viena už kitą gražesnės, vaikšto pasidabinusios spindinčiais rūbais, dėl nieko joms neliūdna... Tada maniau – žmonės jų nemato todėl, kad jos labai mažytės, kaip coliukės. Moka net pasiversti gėlėmis ir žydėti.” (Birutė Mar „Princesių sala”).

Susipažinkim su princesėmis Maja, Juki, Amelija, Smiltele ir Faustina. Sužinokim ką jos veikia „Princesių saloje” ir kokiais muzikos instrumentais skambina, groja. Visas joms nutikusias istorijas išgirsime iš aktorės režisierės ir rašytojos Birutės Mar pasakojimo. Princesių istorijas įgarsino režisierė Nijolė Baranauskaitė.

logo

„Muzikinė dėžutė“ – laida vaikams apie muziką. Commedia dell‘ arte personažas Kolombina supažindina jauniausią radijo auditoriją su garsiausiomis muzikinėmis istorijomis , kompozitoriais , muzikos kūriniais ir instrumentais. Pasakojimai skirti ir vaikams, ir jaunesniems LRT KLASIKOS klausytojams, atrandantiems klasikinės muzikos skambesį. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Muzikinė dėžutė

Daugiau