Stilius. Emigruoti su septyniais vaikais, pasirūpinti emociniu klimatu ir nugalėti vėžį

Kaip gyventi pagal savo galimybes, bet nesiliauti svajoti? Psichoterapeutė, šeimų konsultantė ir septynių vaikų mama Aurima Dilienė prieš ketverius metus su visa šeima ryžosi iškeliauti į Bordo ir ten įsikurti. Prancūzija buvo sena moters svajonė, o dabar ji džiaugiasi kasdiene galimybe žavėtis prancūzų mandagumu, tolerancija ir draugiškumu. Tiesa, A. Dilienė pripažįsta, jog Prancūzija ir gyvenimas joje pakeitė visą šeimą.

„Sunkiausias metų laikas gyventi – ruduo ir pavasaris, mat rudenį stinga šviesos ir šilumos, o pavasarį pasitinkam išsekę nuo darbų ir vitaminų trūkumo“, – sako žinomiausias psichoterapeutas Lietuvoje prof. Eugenijus Laurinaitis. Specialistas kalba apie tai, kas nepadeda gyventi ir kas neskatina geros savijautos.

Britė medikė Jane McLelland kalba su viltimi, nors sako turėjusi mirti. Taip ji pradeda savo istoriją populiariojoje knygoje, kuria labiausiai susidomėjo gydytojai-onkologai. Jane pati būdama gydytoja sunkiai susirgo, tačiau išgirdusi, jog liga yra ketvirtos stadijos, rankų nenuleido: šalia sunkaus ir ilgo gydymo, moteris eksperimentavo su savimi, pasitelkdama medicinos žinias ir natūralią terapiją. Minėtoji knyga vadinasi „Išbadauti vėžį“, todėl reportaže – pokalbis apie mitybą. Kokią įtaką sveikatai turi kasdienė mityba?

Ved. V. Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau