Ryto allegro. Lietuvos animacijos kūrėjo apdovanojimu įvertinta Skirmanta Jakaitė

Ryto allegro

2019.04.16 08:08

Ryto allegro. Lietuvos animacijos kūrėjo apdovanojimu įvertinta Skirmanta Jakaitė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

VDA Klaipėdos fakultetas mini Bauhauzo mokyklos 100-metį. Kokios išlikusių Klaipėdos Bauhauzo stiliaus pastatų istorijos ir kaip Bauhauzo idėjos paveikė pasaulį? Pokalbis su VDA Šiuolaikinio meno ir Medijų studijų programos vadove Rūta Jakštoniene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

440-ąjį gimtadienį švenčiančio Vilniaus universiteto profesorius, matematikas Rimas Norvaiša komentare svarsto apie pasaulį be universitetų.

Tarptautiniame BLON animacijos ir videožaidimų festivalyje pirmą kartą buvo įteiktas Lietuvos animacijos kūrėjo apdovanojimas. Juo įvertinta animacijos režisierė ir dailininkė Skirmanta Jakaitė už filmo „Žonglierius“ tarptautinius pasiekimus. Apie animacijos kūrimą, „Žonglieriuje“ gvildenamą temą ir bendrai animaciją Lietuvoje – S. Jakaitė ir prodiuserė Agnė Adomėnė.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.