Stilius. Kaip atsikratyti juokdario kaukės, įprasminti save juvelyrikoje ir sukurti laimės interjerą

Žaismingą ir nuolat krečiančią pokštus – tokią aktorę Violetą Trečiokaitę-Mičiulienę pažįsta Lietuva. Nors pastaruoju metu moteris televizijos ekranuose juokauja vis rečiau, visgi anksčiau praktikuotą komikės įvaizdį tapatina tik su ja pačia. Moteris pripažįsta: „Humoras padeda, bet ir dažnai trukdo.“ Taigi, kaip V. Trečiokaitei-Mičiulienei sekasi gyventi su vadinamąja juokdario kauke? Tiesa, moteris užsimena ir apie svorį: „Jei pasiekčiau triženklį skaičių – man jau būtų viskas.“

Juvelyrė Gerda Liudvinavičiūtė pagal išsilavinimą yra psichologė, tikina visuomet norėjusi pažinti žmogų. Tiesa, šis noras niekada nedingo, tik peraugo į kiek kitokią formą – dabar menininkę domina žmogaus ir miesto sintezė. Dėl tokio interesų lauko mergina ėmėsi papuošalų iš betono gamybos.

Ilgą laiką žinota kaip televizijos prodiuserė, Jurga Gusarovienė pastaruosius kelerius metus prisistato kaip juvelyrė. Sulaukusi 40-ies, savo tuometiniam gyvenimui tarė „ne“ ir pradėjo užsiiminėti juvelyrika. Moteris teigia, jog juvelyrikoje ją sužavėjo ir technika, ir akmenys, ir papuošalų istorijos.

Architektė-dizainerė Gitana Valavičiūtė sakosi net ir namų puošyboje ieškanti gilesnių prasmių. Moteris prieš kelerius metus išgirdo apie danų gyvenimo ir laimės formulę, vadinamą Hygge. Pašnekovė atskleidžia gausybę interjero modeliavimo paslapčių: nuo interjero psichologijos iki lengva ranka pasiekiamos laimės.

Ved. V. Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau