Laba diena, Lietuva. Lietuvių mėgstamai bulvei – muziejus ir paminklas

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – trumpa naujienų apžvalga su Ignu Andriukevičiumi bei anonsas:
Iki turto ir pajamų deklaravimo pabaigos liko savaitė. Apie sistemos sutrikimus ir būsimą pagalbą deklaruojant pajamas pasakojo VMI mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė.
Mokytojai prašo, kad egzaminų vertinimas būtų geriau apmokamas. Ar mokytojus išgirdo politikai domėjosi reporteris Žygintas Abromaitis, kuris kalbino švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininką Andrių Navicką. 
Armėnų Genocido diena – apie jį daugiau iš Aurimo Piečiukaičio lūpų.
LRT tęsia Prezidento rinkimams skirtą pasakojimų ciklą apie kandidatus. Kiekvieną dieną abėcėlės tvarka pristatome po vieną iš rinkimų dalyvių. Ką verta žinoti apie Valentiną Mazuronį - priminimas reportaže.
Šeštadienį, balandžio 27-ąją – akcija „Darom“. Apie ją žinią skleidė reporterės Justės Tamošaitienės kalbinti Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro vadovas Tomas Vaitkevičius ir šios akcijos organizatorius Ignas Brazauskas.
Iš Baltarusijos atslenka dūmai, oro užterštumas didėja – apie tai pasakjo aplinkos apsaugos agentūros specialistė Vilma Bimbaitė.
Diena be lifto – kaip gerinti savijautą per daug nesportuojant atskleidė kineziterapeutė Jūratė Kliukaitė.
Pagalba autizmu sergantiems vaikams ir koks to planas domėjosi Aistė Valiauskaitė.
Dalyje Lietuvos savivaldybių namų netektis gyvūnui reiškia mirties bausmę. Izabelės Pukėnaitės ir Skirmanto Pabedinsko paruoštas pasakojimas.
Kudirkos Naumiestyje – bulvių muziejus ir pamniklas šiai daržovei. Rūtos Lankininkaitės vizitas ir reportažas iš muziejaus vietos. 
Iki „Eurovizijos“ – 20 dienų. Apie šio konkurso batalijas konkretizuoja LRT.lt muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.
Socialinių tinklų naujienos su Audra Avižiūte. 
Ved. Guoda Pečiulytė.